top of page

Aplikacje dedykowane dla miast

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami jakie dają dostarczane przez nas aplikacje dedykowane miastom, gminom oraz aglomeracjom.

Warunki współpracy, które proponujemy umożliwiają ekspresowe dostarczenie funkcjonalnego narzędzia pozytywnie przyczyniającego się do współpracy pomiędzy miastem, mieszkańcami oraz odwiedzającymi wybrany rejon.

Z wielką przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych usług oraz warunków wdrożenia.

Bez tytułu.png

Oprawa graficzna aplikacji

Każdy z naszych Partnerów otrzymuje projekt aplikacji przygotowany zgodnie z przedstawionymi oczekiwaniami, identyfikacją wizualną oraz preferencjami. 

Nasi designerzy UX na bieżąco modyfikują prototyp aplikacji, aby celem uzyskania zamierzonego wyglądu usługi.

2

Moduł informacyjny

Moduł informacyjny pozwalający na samodzielne dodawanie treści tekstowych oraz zdjęć.

Możliwość dodawania różnych sekcji oraz kategorii  informacji. 

Gotowość modułu do integracji z posiadanymi systemami informacji.

Informacja o liczbie odwiedzin prezentowana w czasie rzeczywistym.

3

System sprzedaży biletów elektronicznych - transport, bilety eventowe, kąpieliska, parkingi.

Modułu sprzedaży biletów różnego typu w tym najpopularniejszych biletów na transport publiczny, biletów parkingowych, biletów eventowych i innych. Współpracujemy z kilkudziesięcioma miastami w zakresie pośrednictwa sprzedaży biletów, posiadamy bogate doświadczenie oraz referencje.

Nasze rozwiązania biletowe działają w oparciu o odrębne bazy danych, ale również współpracują z systemami biletowymi oraz aplikacjami kontrolerskimi dostawców zewnętrznych. 

4

Harmonogram wywozu odpadów

Możliwość implementacji modułu wywozu odpadów wyposażonego w informator dla użytkowników wyjaśniający zasady segregacji. Harmonogram przystosowany do współpracy z dowolną firmą organizującą wywozy, bieżąca aktualizacja terminów, prezentacja terminów wywozu z uwzględnieniem podziału na poszczególne kategorie segregacji.

5

Informacja o stanie jakości powietrza

Bieżąca informacja o stanie jakości powietrza. Aktualnie nasze systemy są zintegrowane z stacjami Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska, istnieje możliwość integracji z dowolnymi stacjami udostępniającymi dane pomiarowe.

6

Jakość, bezpieczeństwo, wydajność

Dostarczane przez nas aplikacje są aplikacjami natywnymi przystosowanymi pod konkretne systemy operacyjne Android oraz iOS. Dzięki termu gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa, kluczowy w współpracy z dużymi bazami danych. Natywne aplikacje osiągają również wysokie wyniki wydajnościowe, działają stabilnie i w pełni wykorzystują możliwości sytemu operacyjnego.

7

Czas realizacji

Jesteśmy w stanie dostarczyć w pełni działającą dedykowaną aplikację w ciągu miesiąca od zawarcia umowy. Dzięki zastosowanej technologii tworzenia aplikacji oraz doświadczeniu, gwarantujemy przy tym niezawodność oraz przetestowanie funkcjonalności przez grupę naszych wykwalifikowanych testerów.

8

Obsługa

W ramach współpracy każdy z naszych Partnerów otrzymuje pełne wsparcie w zakresie zarządzania aplikacją oraz bieżącą obsługą. Niezależnie od zakresu funkcjonalności jaki posiada wdrażana aplikacja Partner otrzymuje dedykowanego opiekuna oraz obsługę naszego biura obsługi klienta.

BOK jest również dostępny dla wszystkich użytkowników korzystających z naszych usług, tym sposobem staramy się maksymalnie odciążyć naszych Partnerów od zadań związanych z obsługą Mobilnych Aplikacji Miejskich.

Zobacz przykładowe realizacje

bottom of page