top of page

GoPay wśród 100 największych firm branży płatniczej

7 gru 2023

Już 1.06.2024 roku pojawi się nowa aplikacja dedykowana mieszkańcom oraz gościom miasta Szczecin!

 

Mobilna Karta Miejska Szczecin to nowa wersja dotychczas działającej aplikacji MKM Szczecin. W odpowiedzi na potrzeby miasta i mieszkańców, zaprojektowaliśmy platformę z nowym, intuicyjnym interfejsem oraz rozszerzonym zakresem funkcjonalności.

Aplikacja będzie jeszcze wygodniejszym narzędziem do zakupu biletów komunikacji miejskiej, wstępu na kąpieliska w okresie letnim oraz wjazdu na parking przy Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. To jednak nie wszystko!

 

telefon (1).png

Nowa Mobilna Karta Miejska Szczecin to wiele nowości:

 

  • Bieżące informacje na temat nadchodzących wydarzeń w Szczecinie i okolicy.

  • Najważniejsze informacje, w tym aktualizacje dotyczące funkcjonowania transportu publicznego (Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie.

  • Szybki dostęp do aktualnego rozkładu jazdy transportu publicznego (według przystanków)

  • Możliwość zakupu Szczecińskiej Karty Turystycznej za pośrednictwem aplikacji oraz informacje dotyczące zniżek.

  • Bywalcy kąpieliska Dąbie oraz Arkonki uzyskają możliwość uzyskania 10% zniżki przy zakupie biletów z użyciem kodu rabatowego z butelkomatów.

  • Lista ważnych miejsc w Szczecinie, w tym atrakcji turystycznych, miejsc wypoczynku i rekreacji. 

  • Osoby korzystające z części informacyjnej aplikacji nie będą musiały się rejestrować, natomiast dla osób korzystających z zakupu rejestracja została uproszczona do minimum.

Przenieś swój bilet okresowy do nowej aplikacji

 

Naszym celem było stworzenie przyjaznego dla użytkownika narzędzia, dlatego nowa aplikacja została stworzona w oparciu o nowe rozwiązania i uproszczone procedury. Wszyscy obecni użytkownicy starej wersji Mobilnej Karty Miejskiej Szczecin, mogą z łatwością zmigrować swoje bilety do nowej aplikacji. W tym celu należy założyć konto w nowej aplikacji, a następnie w zakładce "Ustawienia" wykorzystać funkcję "Migracja biletów". Użytkownik zostanie poproszony o wskazanie danych logowania wykorzystywanych w starej wersji Mobilna Karta Miejska Szczecin, jeśli dane będą poprawne nastąpi migracja biletów okresowych, które będą dostępne w nowej aplikacji :) 

Wszystkie bilety jednorazowe, które użytkownicy posiadają w starej wersji aplikacji będzie można wykorzystać w najbliższych miesiącach ponieważ aplikacja będzie jeszcze funkcjonować przez okres co najmniej 3-4 miesięcy. 

bottom of page