top of page

Mobilna Karta Miejska Szczecin

Zrzut ekranu 2023-12-4 o 16.40.29.png
Telefon Mobilna Karta Miejska Szczecin
unnamed.webp

MKM Szczecin to aplikacja dedykowana mieszkańcom Szczecina i okolic oraz osobom odwiedzającym to wspaniałe miasto.

 

Dzięki aplikacji użytkownicy mogą z łatwością zakupić bilety na przejazdy transportem publicznym realizowanym przez Zarząd Dróg Miejskich i Transportu Miejskiego w Szczecinie. Aplikacja zapewnia wygodny zakup biletów jednorazowych oraz okresowych. 

To nie wszystko - każdy użytkownik aplikacji uzyskuje możliwość zakupu biletów jednorazowych w korzystniejszej cenie dzięki dostępnym w aplikacji karnetom. 

Dzięki opcji anulacji biletu z poziomu aplikacji, każdy błędny zakup lub nagła zmiana planów w kwestii biletu okresowego pozwala na szybki zwrot środków do 3 dni od momentu aktywacji biletu. 

Bilety na transport publiczny

Bilety na kąpieliska miejskie

W sezonie letnim dzięki aplikacji Mobilna Karta Miejska Szczecin każdy użytkownik może bez wyczekiwania w kolejce zakupić bilet wstępu na każdy z obiektów kąpielowych Arkonka, Dziewoklicz, Dąbie, Głębokie.

Szczecińska Majorka - jak zwykło się nazywać kompleks basenowo-rekreacyjny Arkonka, który znajduje się w samym sercu Lasu Arkońskiego. Otoczony przepiękną roślinnością, stanowi jedną z największych atrakcji Szczecina. Na siedmiu hektarach powierzchni znajdują się cztery niecki basenowe, odpowiednie zarówno dla kilkuletnich dzieci - o głębokości do 40 cm, jak i dla starszej młodzieży i dorosłych – dochodzące do głębokości 180 cm. W basenach usytuowano punkty masażu stóp, gejzery, zabawki strzelające znienacka wodą, jest też gigantyczna fontanna o wysokości wyrzutu wody do 15 metrów. Bez wątpienia, hitem są trzy zjeżdżalnie: rodzinna, falowana i dla najodważniejszych – "kamikadze". Z myślą o lubiących wyzwania, przygotowana została "rwąca rzeka", która daje możliwość płynięcia pod prąd. 

Zrzut ekranu 2023-12-6 o 10.34.34.png
unnamed (2).webp

Bilety wyjazdu na Cmentarz Centralny w Szczecinie

Dedykowany system biletowy dla Cmentarza Centralnego w Szczecinie. Dzięki możliwości nabycia biletu wjazdu za pośrednictwem aplikacji, każdy użytkownik może bez konieczności udawania się do kasy biletowej skorzystać z wjazdu na teren Cmentarza Centralnego.

Pobierz aplikację
Mobilna Karta Miejska Szczecin

92ced9ba-2e7a-4b48-b02a-d7bbccce0691.png
dd7a3fd1-df31-4082-b479-d025a72abe59.png
bottom of page