top of page

Poznaj nową Mobilną Kartę Miejską Szczecin (MKM Szczecin 2.0)

28 maj 2024

Już 1.06.2024 roku pojawi się nowa aplikacja dedykowana mieszkańcom oraz gościom miasta Szczecin!

 

Mobilna Karta Miejska Szczecin to nowa wersja dotychczas działającej aplikacji MKM Szczecin. W odpowiedzi na potrzeby miasta i mieszkańców, zaprojektowaliśmy platformę z nowym, intuicyjnym interfejsem oraz rozszerzonym zakresem funkcjonalności.

Aplikacja będzie jeszcze wygodniejszym narzędziem do zakupu biletów komunikacji miejskiej, wstępu na kąpieliska w okresie letnim oraz wjazdu na parking przy Cmentarzu Centralnym w Szczecinie. To jednak nie wszystko!

 

telefon (1).png

Nowa Mobilna Karta Miejska Szczecin to wiele nowości:

 

  • Bieżące informacje na temat nadchodzących wydarzeń w Szczecinie i okolicy.

  • Najważniejsze informacje, w tym aktualizacje dotyczące funkcjonowania transportu publicznego (Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie.

  • Szybki dostęp do aktualnego rozkładu jazdy transportu publicznego (według przystanków)

  • Możliwość zakupu Szczecińskiej Karty Turystycznej za pośrednictwem aplikacji oraz informacje dotyczące zniżek.

  • Bywalcy kąpieliska Dąbie oraz Arkonki uzyskają możliwość uzyskania 10% zniżki przy zakupie biletów z użyciem kodu rabatowego z butelkomatów.

  • Lista ważnych miejsc w Szczecinie, w tym atrakcji turystycznych, miejsc wypoczynku i rekreacji. 

  • Osoby korzystające z części informacyjnej aplikacji nie będą musiały się rejestrować, natomiast dla osób korzystających z zakupu rejestracja została uproszczona do minimum.

Przenieś swój bilet okresowy do nowej aplikacji

 

Naszym celem było stworzenie przyjaznego dla użytkownika narzędzia, dlatego nowa aplikacja została stworzona w oparciu o nowe rozwiązania i uproszczone procedury. Wszyscy obecni użytkownicy starej wersji Mobilnej Karty Miejskiej Szczecin, mogą z łatwością zmigrować swoje bilety do nowej aplikacji. W tym celu należy założyć konto w nowej aplikacji, a następnie w zakładce "Ustawienia" wykorzystać funkcję "Migracja biletów". Użytkownik zostanie poproszony o wskazanie danych logowania wykorzystywanych w starej wersji Mobilna Karta Miejska Szczecin, jeśli dane będą poprawne nastąpi migracja biletów okresowych, które będą dostępne w nowej aplikacji :) 

Wszystkie bilety jednorazowe, które użytkownicy posiadają w starej wersji aplikacji będzie można wykorzystać w najbliższych miesiącach ponieważ aplikacja będzie jeszcze funkcjonować przez okres co najmniej 3-4 miesięcy. 

bottom of page